Poštovné zdarma při objednávce nad 1499 Kč

Ceny dopravy

Vždy se vám snažíme nabídnout co největší komfort, tudíž i v dopravě jsme pro vás připravili několik variant. Doufáme, že si tak můžete vybrat vždy to, co vám vyhovuje nejvíce. Průběžné informace o stavu vašeho balíčku od nás i od dopravce jsou samozřejmostí. Zásilku můžete také sledovat skrze obdržený kód balíčku.

Česká Pošta (ČR)

Varianta pro naše české zákazníky. Balíčky zasíláme standardním balíkem do ruky a volit můžete mezi platbou při převzetí - dobírkou, či ekonomičtější platbou předem. Balíčky jsou v obou případech doručovány zpravidla následující den po expedici. Při obou variantách se vás pošťák nejdříve pokusí zastihnout na uvedené adrese, poté je balíček uložen na nejbližší pobočce České Pošty. Platba předem je zpravidla ekonomičtější variantou a nabízíme vám ji rovnou ve dvou variantách. Můžete si zvolit mezi běžným převodem na náš bankovní účet – objednávka je expedována ihned po přijetí platby (zpravidla 1-3 dny), či online platební bránou GO PAY, kdy peníze obdržíme ihned a objednávku tak expedujeme okamžitě!

Dobírka – 119 Kč 
Platba předem – 115 Kč


PPL (ČR) – DOPORUČUJEME!

Maximální komfort doručení kurýrem až k vašim dveřím. Dobu a místo předání zásilky si kurýři vždy telefonicky předem ověřují a jsou připravení přizpůsobit se vašim potřebám. Doručení probíhá zpravidla následující den po expedici. K dispozici je opět platba při převzetí, či výhodnější platba předem. Při zvolení dobírky zboží expedujeme standardně do 24 hodin, zboží zaplatíte při jeho doručení. Při platbě předem volíte mezi běžným převodem na účet (expedice ihned po přijetí platby – 1-3 dny), či online platbou prostřednictvím platební bránou GO PAY (platba je přijata ihned a my expedujeme okamžitě).

Dobírka – 110 Kč
Platba předem – 95 Kč


Slovenská Pošta (SK)


Na své si u nás samozřejmě přijdou i zákazníci ze Slovenska. V nabídce naleznete klasické varianty a to dobírku (platba při převzetí zboží) a platbu předem. Při platbě předem je k výběru klasický převod na účet (expedice po obdržení platby, zpravidla 1-3 dny), či platba online skrze platební bránu GO PAY (platba je přijata ihned a my okamžitě expedujeme). Samotné dodání objednávky trvá maximálně 4-5 dní od expedice. O stavu vás samozřejmě průběžně informujeme.

Dobírka – 119 Kč / 4,40 €
Platba předem – 119 Kč / 4,40 €


Zásilkovna (ČR, SK)


Vaši zásilku si můžete za zvýhodněnou cenu vyzvednout na jedné z více jak dvou tisíc poboček Zásilkovny. Tato možnost je dostupná jak v České republice, tak na Slovensku. Stejná cena platí jak pro dobírku, tak platbu předem.

Dobírka – 85 Kč 
Platba předem – 75 Kč