Poštovné zdarma při objednávce nad 1499 Kč

Novinky

GoodGlass - termoláhev
PROČ TO DĚLÁME? - Sníme o budoucnosti zaměřené na zdravý životní styl bez zbytečných odpadů. O budoucnosti plné produktů, které lidé milují a používají je opakovaně stále dokola. GoodGlass je náš způsob, jak tomuto snu svět přiblížit.
 

EKOLOGICKY ŠETRNÉ - Velice nám záleží na naší planetě. Naše produkty jsou vyráběny z pečlivě vybraných materiálů, které jsou bez obsahu BPA a tedy šetrné jak pro člověka, tak k životnímu prostředí. Ukončeme používání jednorázových plastů společně!

KRÁSNÝ DESIGN - Pijme zdravě a elegantně. Čiré sklo, přírodní bambus a nerezová ocel se spojují v jedno a vytváří z GoodGlass krásnou designovou lahev, kterou si budeš chtít vzít všude s sebou. A o to nám jde! Pijme stylově i na cestách!
 

NEOMEZENÉ POUŽITÍ - Miluješ ovoce, čaj nebo kávu? Ať už je tvá chuť jakákoli, GoodGlass je přizpůsobena modernímu životnímu stylu. Dvojitý filtr nejen poskytuje dokonalý doušek, ale také umožňuje vytvořit jakýkoliv nápoj, který si dokážeš představit, zatímco dvouvrstvé borosilikátové sklo ho udrží teplé či studené po dobu až 2 hodin. Buď změnou!

 

JAK MÁM LAHEV ČISTIT? MŮŽU JI DÁT DO MYČKY?

Před prvním použitím lahev GoodGlass umyjte. Vše kromě víčka může přijít do myčky. Jelikož je víčko vyrobeno z pravého bambusu, je třeba jej mýt ručně a NENECHÁVAT jej po delší dobu ve vodě, aby se nezkroutilo nebo nepopraskalo.
Pokud myjete lahev ručně, buďte opatrní a použijte nejlépe kartáč nebo houbičku.

POTŘEBUJE BAMBUSOVÉ VÍČKO NĚJAKOU ZVLÁŠTNÍ PÉČI?

Vnější vrstva je vyrobena z pravého bambusu, který rychle roste a jehož pěstování je šetrné k životnímu prostředí. Nesmí se tedy mýt v myčce, ani jej nechávat po delší dobu ve vodě, aby se nezkroutilo nebo nepopraskalo.

MŮŽU DÁT LAHEV GOODGLASS DO MRAZÁKU? A CO HORKÉ NÁPOJE?

Každá lahev GoodGlass je vyrobena z borosilikátového skla, aby vydržela extrémní změny teplot. Můžete ji proto bez starosti dát do mrazáku nebo do ní nalít vroucí vodu. Nedávejte však GoodGlass do mrazáku, pokud je v ní nějaká tekutina, díky roztažnosti kapalin může dojít k prasknutí skla. Borosilikátové sklo také velmi dobře drží teplotu vašeho nápoje.

GoodGlass - termoláhev

Jak nahrát vlastní fotku/obrázek?

Jak nahrát vlastní fotku/obrázek a komentář?

Najedete na daný produkt. Klikněte na tlačítko "vybrat přílohu" a nahrejte soubor ve formátu jpeg, jpg, png, raw (maximální velikost 10 MB).

Po zaslání grafik fotku upraví a může Vám zaslat náhled finálního výrobku pokud si přejete.

Poznámka k produktu

Pokud chcete k obrázku připojit text, tak jej vložte do poznámky. Pokud si přejete mít specifický font, tak si o něj napište.

Jak nahrát

 

Gravírování - vypalování

Co je to gravírování (vypalování)

Gravírování je technologie, která nahrazuje ruční rytí - vytváří nápis, logo, či ornament odebráním materiálu.

Do čeho gravírujeme?

Dřevo, plast, plexisklo a plech s přesností 1000 DPI (co je to DPI naleznete ZDE).

Velikost gravírovaných předmětů:

Maximální velikost gravírování je A2 tedy 420 x 594 mm. Na zakázku však dokážeme udělat i mnohem větší.  Poptávku můžete vytvořit ZDE.

 

Pro nejlepší výsledek používáme gravírovací stroj od společnosti TroTec. Můžete se tak těšit na velmi pekné a kvalitní výrobky.

Jak vybrat vhodný prsten

Jak správně zjistit velikost prstenu

Správné stanovení velikosti prstenu je extrémně důležité. Prstýnek nesmí tlačit nebo škrtit, stejně jako padat. 

Osobní návštěva klenotníka 

Jedná se o nejistější a nejpřesnější způsob. 

Svépomocí

1. Vystřihněte si několik centimetrů dlouhý a asi 5 mm široký papír. Můžete použít i provázek.

2. Obtočte papír kolem nejširšího místa na prstu a označte propiskou místo, které bude přečnívat přes první konec papíru. Označte obě části papíru.

3. Změřte délku papíru obtočeného kolem prstu od prvního označeného místa až k druhému označenému místu = OBVOD prstenu.

cz-handcz-sizes

Dřevěné podtácky

Papírové podtácky z hospody jsou sice fajn, ale s těmi dřevěnými bude vaše ranní pití kávy daleko osobitější. Návrhnout si podtácky můžete sami. Chcete se dívat na svého pejska, rodinu anebo svého nejmilejšího.

Podtácky jsou vhodné jak na studené, tak i horké nápoje. Jsou natřené viskózním olejem, a tak si dřevo zachová svoji přírodní podobu, ale zároveň se nezašpiní. Dřevo "pracuje", a tak není dobré jej dávat do rozdílých teplo během krátké doby.

Podtácek se skvěle hodí do kuchyně, restaurace anebo do vaší práce.

Buďte styloví a originální při každé možné příležitosti.

Podtácky jsou vyrobeny čistě z přírodního ekologického materiálu, který by jinak skončil v peci. Jsme hrdí, že žijete v souladu s přírodou.  

NaturWood FotoM (7)

 

NaturWood

Kořeny firmy NaturWood začínaly v malé skromné dřevařské dílně na Hukvaldech. Cílem bylo zachovat neporušený vztah k přírodě a vytvořit produkty, které dělají radost každý den. Výjimečné produkty, které jsou vytvořené s láskou, nápaditostí, šetrností vzhledem k přírodě a člověku samotnému.

Poctivé řemeslo nezmizelo
V srdci Beskyd v rodilém místě Leoše Janáčka vznikají kvalitní produkty, které na tebe zapůsobí svou unikátností, osobitostí, výjimečným vzhledem.
 
Přírodní dřevo v srdci Beskyd. To jsme my. NaturWood
 
Jak si vybrat motýlka?

Dnešní doba dovoluje nosit a kombinovat prakticky cokoli. Přestože můžete povolit uzdu své fantazii, přinášíme vám pár exkluzivních typů, se kterými rozhodně nešlápnete vedle. Ba naopak! Budete za hvězdu, to vám můžeme slíbit! Jak barevně kombinovat naše doplňky a dosáhnout slavnostního vzhledu, který podtrhne vaši osobnost?

Kontrast přitahující pohledy ostatních

Motýlky ze světlého dřeva nejlépe vyniknou v kombinaci s klasickým černým nebo tmavě šedým smokingem. Je na vás, jestli si vyberete variantu s vygravírovaným vzorem nebo čistou bez motivu. Výsledek bude v obou případech perfektní. Poté už postačí jen bílá košile nebo nějaká v neutrálních barvách a budete nepřehlédnutelní.

Modrá je dobrá, a se dřevem ještě lepší

Kombinace tmavě modrého obleku a tmavého dřevěného motýlka k sobě bezprostředně patří. Působí totiž jako celek. A nejen to! Jedno bez druhého by to nebylo ono. S výběrem košile si v tomhle případě můžete vážně vyhrát. Sáhněte nejlépe po nějaké s minimalistickými vzory, ať už to budou puntíky nebo třeba letadýlka.

Pro ty, co se nebojí experimentovat

Hnědočervené dřevo je jedno z nejzajímavějších typů. Naše z něj zhotovené motýlky nejlépe vyniknou se světle šedou, vínovou nebo krémovou barvou látky. Samo osobě jsou však tak výrazné, že neuděláte chybu ani když půjdete celí v černé.

Ať už máte svoji osvědčenou kombinaci, na kterou sklízíte pochvaly nebo jste v tomhle článku nabrali inspiraci, jedno je jisté! Být elegánem večírku, pracovní schůzky či jiné příležitosti bude s našimi motýlky hračka.

NaturWood FotoM (9)