Poštovné zdarma při objednávce nad 1499 Kč

Novinky

Jak vybrat vhodný prsten

Jak správně zjistit velikost prstenu

Správné stanovení velikosti prstenu je extrémně důležité. Prstýnek nesmí tlačit nebo škrtit, stejně jako padat. 

Osobní návštěva klenotníka 

Jedná se o nejistější a nejpřesnější způsob. 

Svépomocí

1. Vystřihněte si několik centimetrů dlouhý a asi 5 mm široký papír. Můžete použít i provázek.

2. Obtočte papír kolem nejširšího místa na prstu a označte propiskou místo, které bude přečnívat přes první konec papíru. Označte obě části papíru.

3. Změřte délku papíru obtočeného kolem prstu od prvního označeného místa až k druhému označenému místu = OBVOD prstenu.

cz-handcz-sizes

Dřevěné podtácky

Papírové podtácky z hospody jsou sice fajn, ale s těmi dřevěnými bude vaše ranní pití kávy daleko osobitější. Návrhnout si podtácky můžete sami. Chcete se dívat na svého pejska, rodinu anebo svého nejmilejšího.

Podtácky jsou vhodné jak na studené, tak i horké nápoje. Jsou natřené viskózním olejem, a tak si dřevo zachová svoji přírodní podobu, ale zároveň se nezašpiní. Dřevo "pracuje", a tak není dobré jej dávat do rozdílých teplo během krátké doby.

Podtácek se skvěle hodí do kuchyně, restaurace anebo do vaší práce.

Buďte styloví a originální při každé možné příležitosti.

Podtácky jsou vyrobeny čistě z přírodního ekologického materiálu, který by jinak skončil v peci. Jsme hrdí, že žijete v souladu s přírodou.  

NaturWood FotoM (7)

 

NaturWood

Kořeny firmy NaturWood začínaly v malé skromné dřevařské dílně na Hukvaldech. Cílem bylo zachovat neporušený vztah k přírodě a vytvořit produkty, které dělají radost každý den. Výjimečné produkty, které jsou vytvořené s láskou, nápaditostí, šetrností vzhledem k přírodě a člověku samotnému.

Poctivé řemeslo nezmizelo
V srdci Beskyd v rodilém místě Leoše Janáčka vznikají kvalitní produkty, které na tebe zapůsobí svou unikátností, osobitostí, výjimečným vzhledem.
 
Přírodní dřevo v srdci Beskyd. To jsme my. NaturWood
 
wood (8)
Jak si vybrat motýlka?

Dnešní doba dovoluje nosit a kombinovat prakticky cokoli. Přestože můžete povolit uzdu své fantazii, přinášíme vám pár exkluzivních typů, se kterými rozhodně nešlápnete vedle. Ba naopak! Budete za hvězdu, to vám můžeme slíbit! Jak barevně kombinovat naše doplňky a dosáhnout slavnostního vzhledu, který podtrhne vaši osobnost?

Kontrast přitahující pohledy ostatních

Motýlky ze světlého dřeva nejlépe vyniknou v kombinaci s klasickým černým nebo tmavě šedým smokingem. Je na vás, jestli si vyberete variantu s vygravírovaným vzorem nebo čistou bez motivu. Výsledek bude v obou případech perfektní. Poté už postačí jen bílá košile nebo nějaká v neutrálních barvách a budete nepřehlédnutelní.

Modrá je dobrá, a se dřevem ještě lepší

Kombinace tmavě modrého obleku a tmavého dřevěného motýlka k sobě bezprostředně patří. Působí totiž jako celek. A nejen to! Jedno bez druhého by to nebylo ono. S výběrem košile si v tomhle případě můžete vážně vyhrát. Sáhněte nejlépe po nějaké s minimalistickými vzory, ať už to budou puntíky nebo třeba letadýlka.

Pro ty, co se nebojí experimentovat

Hnědočervené dřevo je jedno z nejzajímavějších typů. Naše z něj zhotovené motýlky nejlépe vyniknou se světle šedou, vínovou nebo krémovou barvou látky. Samo osobě jsou však tak výrazné, že neuděláte chybu ani když půjdete celí v černé.

Ať už máte svoji osvědčenou kombinaci, na kterou sklízíte pochvaly nebo jste v tomhle článku nabrali inspiraci, jedno je jisté! Být elegánem večírku, pracovní schůzky či jiné příležitosti bude s našimi motýlky hračka.

NaturWood FotoM (9)