Poštovné zdarma při objednávce nad 1499 Kč

GoodGlass - termoláhev

PROČ TO DĚLÁME? - Sníme o budoucnosti zaměřené na zdravý životní styl bez zbytečných odpadů. O budoucnosti plné produktů, které lidé milují a používají je opakovaně stále dokola. GoodGlass je náš způsob, jak tomuto snu svět přiblížit.
 

EKOLOGICKY ŠETRNÉ - Velice nám záleží na naší planetě. Naše produkty jsou vyráběny z pečlivě vybraných materiálů, které jsou bez obsahu BPA a tedy šetrné jak pro člověka, tak k životnímu prostředí. Ukončeme používání jednorázových plastů společně!

KRÁSNÝ DESIGN - Pijme zdravě a elegantně. Čiré sklo, přírodní bambus a nerezová ocel se spojují v jedno a vytváří z GoodGlass krásnou designovou lahev, kterou si budeš chtít vzít všude s sebou. A o to nám jde! Pijme stylově i na cestách!
 

NEOMEZENÉ POUŽITÍ - Miluješ ovoce, čaj nebo kávu? Ať už je tvá chuť jakákoli, GoodGlass je přizpůsobena modernímu životnímu stylu. Dvojitý filtr nejen poskytuje dokonalý doušek, ale také umožňuje vytvořit jakýkoliv nápoj, který si dokážeš představit, zatímco dvouvrstvé borosilikátové sklo ho udrží teplé či studené po dobu až 2 hodin. Buď změnou!

 

JAK MÁM LAHEV ČISTIT? MŮŽU JI DÁT DO MYČKY?

Před prvním použitím lahev GoodGlass umyjte. Vše kromě víčka může přijít do myčky. Jelikož je víčko vyrobeno z pravého bambusu, je třeba jej mýt ručně a NENECHÁVAT jej po delší dobu ve vodě, aby se nezkroutilo nebo nepopraskalo.
Pokud myjete lahev ručně, buďte opatrní a použijte nejlépe kartáč nebo houbičku.

POTŘEBUJE BAMBUSOVÉ VÍČKO NĚJAKOU ZVLÁŠTNÍ PÉČI?

Vnější vrstva je vyrobena z pravého bambusu, který rychle roste a jehož pěstování je šetrné k životnímu prostředí. Nesmí se tedy mýt v myčce, ani jej nechávat po delší dobu ve vodě, aby se nezkroutilo nebo nepopraskalo.

MŮŽU DÁT LAHEV GOODGLASS DO MRAZÁKU? A CO HORKÉ NÁPOJE?

Každá lahev GoodGlass je vyrobena z borosilikátového skla, aby vydržela extrémní změny teplot. Můžete ji proto bez starosti dát do mrazáku nebo do ní nalít vroucí vodu. Nedávejte však GoodGlass do mrazáku, pokud je v ní nějaká tekutina, díky roztažnosti kapalin může dojít k prasknutí skla. Borosilikátové sklo také velmi dobře drží teplotu vašeho nápoje.

GoodGlass - termoláhev