Poštovné zdarma při objednávce nad 1499 Kč

Jak si vybrat motýlka?

Dnešní doba dovoluje nosit a kombinovat prakticky cokoli. Přestože můžete povolit uzdu své fantazii, přinášíme vám pár exkluzivních typů, se kterými rozhodně nešlápnete vedle. Ba naopak! Budete za hvězdu, to vám můžeme slíbit! Jak barevně kombinovat naše doplňky a dosáhnout slavnostního vzhledu, který podtrhne vaši osobnost?

Kontrast přitahující pohledy ostatních

Motýlky ze světlého dřeva nejlépe vyniknou v kombinaci s klasickým černým nebo tmavě šedým smokingem. Je na vás, jestli si vyberete variantu s vygravírovaným vzorem nebo čistou bez motivu. Výsledek bude v obou případech perfektní. Poté už postačí jen bílá košile nebo nějaká v neutrálních barvách a budete nepřehlédnutelní.

Modrá je dobrá, a se dřevem ještě lepší

Kombinace tmavě modrého obleku a tmavého dřevěného motýlka k sobě bezprostředně patří. Působí totiž jako celek. A nejen to! Jedno bez druhého by to nebylo ono. S výběrem košile si v tomhle případě můžete vážně vyhrát. Sáhněte nejlépe po nějaké s minimalistickými vzory, ať už to budou puntíky nebo třeba letadýlka.

Pro ty, co se nebojí experimentovat

Hnědočervené dřevo je jedno z nejzajímavějších typů. Naše z něj zhotovené motýlky nejlépe vyniknou se světle šedou, vínovou nebo krémovou barvou látky. Samo osobě jsou však tak výrazné, že neuděláte chybu ani když půjdete celí v černé.

Ať už máte svoji osvědčenou kombinaci, na kterou sklízíte pochvaly nebo jste v tomhle článku nabrali inspiraci, jedno je jisté! Být elegánem večírku, pracovní schůzky či jiné příležitosti bude s našimi motýlky hračka.

NaturWood FotoM (9)