Poštovné zdarma při objednávce nad 1499 Kč

Masážní válce na chodidla

Kód: 321
Tip
Neohodnoceno
390 Kč –11 %
Masaz nohou (1)
390 Kč –11 % 349 Kč
Momentálně nedostupné

Masážní rotační válečky bez hrotů určené speciálně pro chodidla. Ideální pro každodenní použití. Díky svému provedení podporuje krevní oběh, zlepšuje případné křeče a skvěle kopíruje chodidlo.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Masážní válečky na nohy - dřevěná cvičební pomůcka k masírování a stimulaci akupresurních bodů na ploskách nohou

Masáž dřevěnými válečka se provádí v sedě na židli, kdy chodidla položíte na válečky a lehkým pohybem provádíte příjemnou masáž plosek chodidel. Dřevěné válečky představují malé rollery s masážními výstupky.

Masírování plosek chodidel zlepšuje cirkulaci krve a metabolismus, odstraňuje únavu, zkvalitňuje spánek, čímž napomáhá k uchování mládí a prodloužení životaMasáž chodidel přispívá k regulaci správných funkcí tělesných orgánů, podporuje vylučování toxických látek, přináší vitalitu a podporuje imunitní systém. Samostatné masážní válečky můžete použít k prokrvení celého těla.

Nožní masér je vhodný do sauny a infrasauny. Masáž si můžete užívat i v pohodlí u sledování televize nebo při pracovním procesu v kanceláři. Masáží akupresurních bodů podpoříte funkce dalších orgánů a tím rozproudíte i mozkovou aktivitu.